Firma FRIWEN powstała w 2014 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom odbiorców w zakresie kompleksowego wykonywania i serwisowania instalacji i urządzeń chłodniczych. Dynamiczny rozwój firmy na przestrzeni kolejnych lat pozwolił na stworzenie organizacji prężnie działającej w dziedzinach chłodnictwa, instalacji sanitarnych i HVAC.
Wykwalifikowana kadra inżynierów i techników zasilająca nasze szeregi posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, co pozwala nam na kompleksową obsługę inwestycji, począwszy od usług projektowych, dostawy, montażu i uruchomienia urządzeń i instalacji, poprzez regulację wykonanych układów, po ich kompleksową obsługę serwisową.
Od początku naszej działalności zrealizowaliśmy kilkadziesiąt większych projektów oraz setki mniejszych zleceń. Współpracujemy ze znanymi i uznanymi w branży firmami, bazując na urządzeniach i elementach cenionych i renomowanych marek. Jesteśmy obecni na terenie całej Polski, jak również możemy pochwalić się wykonawstwem poza granicami kraju.

Jesteśmy firmą nowoczesną i proekologiczną. Podążamy za ogólnoświatowymi trendami. Posiadamy przeszkolony personel doświadczony w montażu instalacji chłodniczych pracujących z czynnikami naturalnymi (CO2, propan).

O Nas imageO Nas image